Zažite jedinečnú jazdu Tatrami v historických električkách Kométa a Trojča.

Cestovať popod končiare Vysokých Tatier v historickej električke Kométa z roku 1913 alebo historickej električke Trojča z roku 1969 je výnimočný zážitok pre každého návštevníka Tatier.
Začnite svoju návštevu Vysokých Tatier už v Poprade a využite na cestovanie medzi tatranskými strediskami historické električky.

Lístky

Prečo by ste mali s nami cestovať?

Stále váhate, či si na svoju cestu vybrať tatranskú historickú električku Kométa alebo Trojča?

Tu je niekoľko dôvodov, prečo sme pre vašu cestu najlepšia voľba!

Svetový unikát

Jazdu historickými električkami Kométa a Trojča zažijete jedine v Tatrách. Nikde inde na svete v súčasnosti takéto električky nejazdia. Sú svetovým unikátom, ktorý jednoducho musíte zažiť.

Jedinečná dobová atmosféra

Vďaka našim vlakvedúcim a sprievodcom v dobových rovnošatách zažijete svoju cestu tak, ako v časoch, keď historické električky Kométa a Trojča žali najväčšiu slávu na tratiach Vysokých Tatier.

Neobmedzený počet jázd s celodenným lístkom

S celodenným lístkom cestujete historickými električkami Kométa a Trojča počas vybraného dňa bez akýchkoľvek ďalšich doplatkov. Stačí si svoje miesto na jazdu rezervovať najneskôr 24 hodín pred plánovaným odchodom električky zo stanice.

Atrakcie po celej trase električiek

V každej zo staníc sa ukrýva nejaká zaujímavosť. Či už je to začiatok túry, atrakcia pre deti, niečo zo sveta kultúry alebo zátišie v prírode.

Tatranské elektrické železnice v číslach

rokov prevádzky

0

kilometrov tratí

0

prevádzkové historické električky

0

vyčarených úsmevov

0